Centrum Ogrodnicze „POLGER” Sp. z o.o.
Zofipole 144, 32-126 Igołomia

SKLEP POLGER


Poniedziałek – Piątek  7:30 -17.00
Sobota:  7:30 – 15:00

Tel.: +48 12 287 03 91;  +48 12 287 33 23 wew. 2

Piotr Gniatkowski 
tel: 698-938-483 ; e-mail: piotr.gniatkowski@polger.com

Jerzy Rogala 
tel: 604-157-391 ; e-mail:  jerzy.rogala@polger.com

Łukasz Stawinoga 
tel: 664-031-025 ; e-mail: lukasz.stawinoga@polger.com

Andrzej Kubrak 
tel: 698-426-183 ; e-mail: andrzej.kubrak@polger.com




Sekretariat


Tel: +48 12 287 11 12; +48 12 287 33 23 wew. 5

Księgowość

Beata Dwornik – beata.dwornik@polger.com

MASZYNY ROLNICZE

 

Poniedziałek – Piątek  8.00 - 16.00
Sobota:  7:30 – 15:00

 

Sprzedaż maszyn i ciągników rolniczych


Paweł Jurek
tel.: 602 659 671 ; e-mail: pawel.jurek@polger.com

Sławomir Bucki
tel.: 600 937 233 ; e-mail: slawomir.bucki@polger.com

Mateusz Banaś

tel.: 575 280 006 ; e-mail: mateusz.banas@polger.com

Sprzedaż części zamiennych do maszyn i ciągników rolniczych


Norbert Krajewski
tel.: 664 031 027 ; e-mail: norbert.krajewski@polger.com

Konrad Oziębło 
tel: 606-818-769 ; e-mail:  konrad.ozieblo@polger.com


Serwis maszyn i ciągników rolniczych


Mateusz Pereć
tel.: 728 813 621 ; e-mail: mateusz.perec@polger.com

Michał Sagan
tel.: 606 697 535 ; e-mail: michal.sagan@polger.com


Części zamienne (sklep Grene)


Tel: +48 12 287 03 90

Radosław Kozera
tel: 728-813-136 ; e-mail:radoslaw.kozera@polger.com

Konrad Oziębło 
tel: 606-818-769 ; e-mail:  konrad.ozieblo@polger.com

HURTOWNIA NASION


Poniedziałek – Piatek   8:00 – 16:00
Sobota:  7:30 – 15:00

Tel:  +48 12 287 03 91;  +48 12 287 33 23 wew. 3
Fax: +48 12 287 34 76

Monika Czajka
tel: 664-031-024 ; e-mail: monika.czajka@polger.com

ODDZIAŁY

Kraków - ul. Półłanki 33A (KH Rybitwy - obok biura placu),
tel.: 12 653 21 73

Jarosław Dębosz 
tel: 503-016-090 ; e-mail: jaroslaw.debosz@polger.com

Sławomir Biskup 
tel: 795-488-025 ; e-mail: slawomir.biskup@polger.com

 

Raciechowice 259 (Baza GS)
Zbigniew Korda
tel.: 12 271 50 27