Centrum Ogrodnicze „POLGER” Sp. z o.o.
Zofipole 144, 32-126 Igołomia

SKLEP POLGER


Poniedziałek – Piątek  7:30 -18.00
Sobota:  7:30 – 15:30

Tel.: +48 12 287 03 91;  +48 12 287 33 23 wew. 2

Piotr Gniatkowski – piotr.gniatkowski@polger.com
Jerzy Rogala – jerzy.rogala@polger.com
Łukasz Stawinoga – lukasz.stawinoga@polger.com
Marcin Dąbrowski – marcin.dabrowski@polger.com




Sekretariat
Tel: +48 12 287 11 12; +48 12 287 33 23 wew. 5

Księgowość
Beata Dwornik – beata.dwornik@polger.com

MASZYNY ROLNICZE


Poniedziałek – Piątek  7:30 – 17:30
Sobota:  7:30 – 15:30

Sprzedaż maszyn i ciągników rolniczych
Paweł Jurek – pawel.jurek@polger.com
tel.: 602 659 671

Sławomir Bucki – slawomir.bucki@polger.com
tel.: 600 937 233




Serwis maszyn i ciągników rolniczych
Mateusz Pereć – mateusz.perec@polger.com
tel.: 728 813 621

Michał Sagan – michal.sagan@polger.com
tel.: 506 787 555




Części zamienne (sklep Grene)
Tel: +48 12 287 03 90

Radoslaw Kozera – radoslaw.kozera@polger.com
Konrad Oziębło - konrad.ozieblo@polger.com

HURTOWNIA NASION

Poniedziałek – Piatek   8:00 – 16:00
Sobota:  7:30 – 15:30

Tel:  +48 12 287 03 91;  +48 12 287 33 23 wew. 3
Fax: +48 12 287 34 76

Sylwia Patyna – sylwia.patyna@polger.com
Joanna Zastawna – joanna.zastawna@polger.com

ODDZIAŁY

Kraków - ul. Magazynowa 1E
Jarosław Dębosz - jaroslaw.debosz@polger.com
tel.: 12 651 85 52

Raciechowice 259
Zbigniew Korda
tel.: 12 271 50 27